Методи оптимізації сайту. Краса і швидкість вимагає жертв

Вам вже, нарешті, розробили красивий сайт, але робота по сайту тільки починається. Що за каламбур – скажете Ви! І це не каламбур. Це реальність. Суть в тому, що створений, красивий сайт нічого не означає сам по собі 🙁 ….. Адже ж окрім Вас, про нього ще повинні дізнатися люди!
Розповісти про Ваш сайт можна одним єдиним способом – шляхом просування його в інтернеті. Метод роздачі флаєрів та візиток з посиланням на Ваш сайт я не враховую. Завдання, що покладається на просування сайту в інтернеті елементарна: коли будь-який користувач інтернету в пошуковій машині шукає потрібну для себе річ, наприклад,  “замовити сайт в Івано-Франківську“, в результатах видачі ця людина повинна побачити посилання на Ваш сайт.
Є два способи просування: грошовий – Ви оплачуєте рекламу своїх оголошень і вони завжди тримаються у верху результатів видачі пошукових систем, тобто поки платите, Ваш сайт бачуть усі. З цим методом все ясно і не варто на ньому зупинятися. Дорого, але діємо.
Тема цієї статті – просування сайту в інтернеті без використання прямих витрат на рекламу або з використання вищезгаданого методу тільки короткий час і на початковому етапі просування. Адже у величезній кількості випадків вартість потрібного Вам ключового слова може доходити до десятків-сотень гривень. Наприклад, оціночна вартість слова “серфінг” на сьогодні коштує близько 8,00 грн. Що відбувається? У момент кліка користувача інтернету за посиланням Вашої реклами, що містить слово “серфінг”, з Вашого рекламного рахунку спишеться вартість цього слова – 8,00 грн. Купить чи не купить клієнт, що прийшов за цим запитом у Вас на сайті що-небудь ще питання, а от сума в 8,00 грн вже списалася. В цілому виходить не досить ефективна схема. Природно, хотілося б отримати безкоштовних клієнтів. Саме це завдання і вирішує SEO оптимізація сайту – ця робота забезпечує індексування Вашого сайту пошуковими машинами.
SEO оптимізація просування сайту
Для такого просування сайту можуть бути використані так звані чорні або білі методи оптимізації сайту. Всі вони покликані просунути Ваш сайт вперед в результатах видачі пошукових машин. Ось тут Вам важливо не помилитися. Цілком природно, що абсолютно всі фахівці, що займаються оптимізацією, стверджують, що застосовуваний ними метод і є самим білим. І що ж виходить. Ви як не фахівець бачите безліч білих оптимізаторів, що пропонують однакові послуги, але за різною ціною і в різним часом отримання результату. Обрати складно і природно вибір за Вами.
Тут важливо одне: “чорна” оптимізація завжди швидка. Вартість може “стрибати”. Як правило, чорні оптимізатори виконують залпові роботи і надалі пропадають з Вашого поля зору. Вони ніколи не заїкнуться про будь-які гарантії на майбутнє. У чорної оптимізації є один фатальний для Вашого сайту мінус. Його оптимізація проходить з численними порушеннями правил роботи пошукових систем, про які Ви навіть не здогадуєтесь. За підсумками сайт виривається в ТОП видачі, що безумовно радує Вас. Але порушення, є порушення. Це не пройде безслідно. Поступово сайт почне зникати з результатів видачі, а може так статись, що він в принципі взагалі буде виключений з індексу пошукових систем (сайт ніколи не з’явиться в результатах видачі!). Для Вас це втрачений час і нові витрати, які не окупляться ніколи. І, як на зло, замовлений Вами оптимізатор сайтів, кудись зник.
На противагу сказаному: робота з білими методами оптимізації. Це не схоже на “бліцкриг” чорної оптимізації. Все відбувається повільніше. Але! Робота йде і з кожним місяцем позиція Вашого сайту в результатах видачі пошукової системи все кращі, а той фахівець, хто займається оптимізацією Вашого сайту, завжди готовий прийти Вам на допомогу.
Як то кажуть “відчуйте різницю”!
Виникли додаткові питання? Бажаєте замовити сайт? Потрібне просування чи супровід? Телефонуйте. Буду радий допомогти.
, , , ,
Logotyp.pp.ua
Прозоре просування сайту
Logotyp.pp.ua
В чому переваги замовлення сайту в не великій студії?

Похожие записи

Залишіть Ваш коментар

logotyp-pp-ua
Меню